Family Med Care - Loader
Rehabilitacja

Specjalizacja

Rehabilitacja

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dla pacjentów naszej internetowej i stacjonarnej przychodni uruchomiliśmy porady rehabilitacyjne online, czyli szybki i wygodny sposób na to, aby mogli wykonać określone ćwiczenia samodzielnie, w domowych warunkach, pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty. Rehabilitacja w tej formie skierowana jest do osób, które skarżą się na różne dolegliwości związane np. z kręgosłupem. Konsultacje rehabilitacyjne mają na celu pomóc im w ich złagodzeniu lub zniwelowaniu. Godzinne spotkanie ze specjalistą pozwoli dowiedzieć się, jakie działania podjąć w przypadku konkretnego problemu zdrowotnego lub zapewnią ciągłość w rehabilitacji. Wizytę z fizjoterapeuty umówisz za pomocą kilku kliknięć. Po określeniu dogodnego dla Ciebie terminu opłać ją – kwotę znajdziesz przy nazwisku specjalisty. Spotkanie w kwestii porad rehabilitacyjnych może odbyć się przez dowolne urządzenie z każdego miejsca, w którym się obecnie znajdujesz. Jeśli:
  • masz za sobą zabieg, operację,
  • jesteś po kontuzji sportowej,
  • dokuczają Ci dolegliwości w obrębie kręgosłupa czy stawów obwodowych wynikających np. z wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej, odczuwasz ból m.in. szyi, barku, nadgarstków czy pleców,
skorzystaj z konsultacji rehabilitacyjnych online! Nie zwlekaj, tylko sprawdź, kiedy masz możliwość omówienia swojego złego samopoczucia fizycznego ze specjalistą! Skorzystaj z metod terapeutycznych, które możesz samodzielnie stosować w domu. Rehabilitacja online to wygodny sposób na to, aby poradzić sobie z różnymi problemami zdrowotnymi. Umów się na wizytę z fizjoterapeutą już dziś i skorzystaj z bezpiecznych konsultacji!

Rehabilitacja
Średnia ocena: 4.0
Na podstawie: 4 ocen

OGÓLNOPOLSKA PRZYCHODNIA ONLINE

Tańsze konsultacje z lekarzem specjalistą bez wychodzenia z domu

Umów konsultację

Wyszukaj specjalistę